Umowa o pracę10 500-11 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa18.06.2024
Tryb pracystacjonarna, hybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość

Wstęp

  • Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy consultingowej, poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: Senior Tax Consultant

Obowiązki

  • Udzielanie porad i konsultacji klientom w zakresie przepisów podatkowych,
  • Przygotowywanie analiz oraz opinii prawno-podatkowych dotyczących konkretnych zagadnień podatkowych,
  • Weryfikacja dokumentacji podatkowej i prowadzenie przeglądów podatkowych,
  • Wsparcie klientów w procesach kontrolnych i audytowych prowadzonych przez organy podatkowe,
  • Sporządzanie wniosków o wiążące interpretacje podatkowe,
  • Bieżące wsparcie podatkowe dla działu księgowego,

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia w doradztwie podatkowym lub jako konsultant podatkowy,
  • Wykształcenie wyższe prawnicze lub ekonomiczne,
  • Znajomość przepisów podatkowych i orzecznictwa,
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i dobra organizacja pracy,
  • Mile widziana specjalizacja w obszarze podatku dochodowego CIT

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Hybrydowy model pracy,
  • Pracę w międzynarodowym środowisku,
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie na życie, kursy językowe),
  • Możliwość udziału w kursach i szkoleniach,
  • Komfortowe warunki pracy

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych