Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Senior Accountant

Obowiązki

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za wszystkie operacje księgowe
  • Współpraca z grupowym kontrolerem finansowym
  • Odpowiedzialność za przygotowanie rocznych sprawozdań finansowych
  • Odpowiedzialność za przygotowanie raportów na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • Nadzór na dokumentami księgowymi + rozliczanie gospodarki magazynowej
  • Odpowiedzialność za kalkulacje I deklaracje podatków

Wymagania

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe finanse i rachunkowość
  • 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w biurze rachunkowym lub wewnętrznego działu księgowego
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • Mile widziana wiedza z zakresu funkcjonowania firmy handlowej oraz stanów magazynowych
  • Umiejętność pracy w środowisku Excel oraz PowerPoint

Oferujemy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o wysokiej kulturze pracy
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia branżowe
  • Wynagrodzenie: podstawa plus premie
  • Dodatkowe benefity