Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Scrum Master

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Ciągłe usprawnianie procesu wytwórczego
  • Wspieranie Product Ownera w maksymalizacji wartości dostarczanej przez zespół
  • Pomoc przy tworzeniu nowych zespołów scrumowych
  • Wdrażanie odpowiednich narzędzi optymalnie wspierających samoorganizację zespołu
  • Wspieranie zespołów w osiąganiu kolejnych poziomów dojrzałośc

Wymagania

Czekamy na Ciebie, jeśli:

  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość Scruma, Kanbana
  • Znasz narzędzia pracy Scrum Mastera i posiadasz wiedzę w jakich sytuacjach są potrzebne
  • Znasz proces wytwarzania oprogramowania (w tym continous integration, testy automatyczne, testy jednostkowe)
  • Masz minimum 2 letnie komercyjne doświadczenie w roli Scrum Mastera

Oferujemy

Korzyści dla Ciebie:

  • Umowa o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne szkolenia zewnętrzne oraz udział w wewnętrznych programach szkoleniowych
  • Opieka medyczna
  • Program emerytalny
  • Benefity pozapłacowe - karta sportowa, bilety do kin i teatrów,