Samodzielny specjalista ds. podatków

Żywiec
Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Samodzielny specjalista ds. podatków

Obowiązki

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych CIT-8, VAT (JPK, VAT-UE), korekty deklaracji,
  • Nadzór na prawidłowym dokumentowaniem eksportu i dostaw wewnątrzwspólnotowych, kontrola salda niepotwierdzonych transakcji,
  • Analiza operacji gospodarczych i klasyfikacja podatkowa,
  • Rozliczanie importu, w tym w procedurze uproszczonej,
  • Rozliczanie podatku u źródła,
  • Nadzór nad ewidencją akcyzową wyrobów zwolnionych z akcyzy,
  • Sporządzanie deklaracji na podatek od nieruchomości,
  • Sporządzanie deklaracji IFT, ORD, CIT-10, CIT-ST,
  • Ustalanie i wdrażanie rozwiązań wspomagających prawidłowe rozliczenia podatkowe,
  • Informowanie zarządu i pracowników o istotnych zmianach podatkowych,
  • Pomoc, zastępstwo w podobnym zakresie w drugiej spółce.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość systemu SAP
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w organizacji o stabilnej pozycji na rynku,
  • Premię miesięczną,
  • Pakiet socjalny (m.in. bony i paczki świąteczne, dopłaty do wypoczynku),
  • Program Kafeteryjny MyBenefit, Karta Multisport,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.