Researcherze Zgłoś Się !!!

Jesteś zainteresowany pracą w dziale HR, ale to dopiero początek Twojej drogi?

Masz instynkt wytrawnego łowcy informacji i talentów?

Jesteś komunikatywny i dokładny?

Świetnie! zapraszamy Cię do współpracy !!!

Dołącz do naszego zespołu i aplikuj na stanowisko:

Researchera/Researcherki
Warszawa
RW/2017/OW

Obowiązki
- Współpraca z zespołem rekrutrów oraz działem marketingu,
- Publikacja i redagowanie ogłoszeń,
- Współpraca z portalami internetowymi,
- Analiza rynku i wyszukiwanie potencjalnych Kandydatów,
- Umawianie spotkań,
- Tworzenie baz i zestawień na potrzeby działu,

Wymagania
- Chęć rozwoju w branży HR,
- Umiejętności sprawnego poruszania się w mediach społecznościowych,
- Mile widziane osoby bez doświadczenia,
- Mile widziana znajomości języka angielskiego,
- Nastawienia na pracę zespołową i kreatywność
- Zaangażowanie,

Oferujemy
- Atrakcyjne wynagrodzenie,
- Udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych jak również konferencyjnych organizowanych przez Firmę z tematyki prawa pracy i HR m.in. www.kongresprawapracy.pl www.hrnaszpilkach.pl
- Profesjonalną wiedzę i doświadczenie,
- Dobrą atmosferę i wsparcie ze strony zespołu,
- Pracę w biurze w centrum Warszawy – okolice Placu Unii Lubelskiej (możliwość dojazdu metrem lub tramwajem)
- Opiekę medyczną,
- Owocowe wtorki ????
- Realna możliwość rozwoju oraz awansu w działach: rekrutacji, kadr i płac, szkoleń lub sprzedaży i marketingu. Jeżeli rozpoczynasz swoją karierę to jest to idealne miejsce dla Ciebie. Jeżeli masz już doświadczenie to u nas możesz szybko awansować!

Wszystkim Kandydatom gwarantujemy całkowitą dyskrecję. Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Michalina

Firma bardzo profesjonalna, kilkunastoletnie doświadczenie w branży przejawia się u nich chociażby w podejściu do pracownika, widać, że bardzo stawiają na ludzi i zdecydowanie wychodzą naprzeciw aktualnym potrzebom osób szukających pracę.

Natalia

@MarysiaK powiedz coś więcej o tym dlaczego jesteś zadowolony z pracy w GRUPA MOST WANTED! Sp. z o.o. @zadowolony mógłbyś powiedzieć o warunkach pracy jakie są? Na jakim stanowisku pracujesz? Takie informacje są ważne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

minimal

Fajnie, że mają sporo ofert pracy bo przynajmniej jest z czego wybierać. Widzę, że dużo osób jest zadowolonych ze współpracy z nimi czyli mogę rozmawiać.