Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Regionalny Kierownik Sprzedaży

ikona Konstancin-Jeziorna
ikona Dodano:dzisiaj

Api Market Sp. z o.o. to polska firma rodzinna, która od ponad 20 lat oferuje swoim Klientom najwyższy poziom usług i wyjątkową jakość asortymentu. Mamy już ponad 25 sklepów spożywczo - przemysłowych i prężnie się rozwijamy! To wszystko dzięki wysokiej jakości produktów, przyjaznej atmosferze w pracy i połączeniu tradycji z nowoczesnością. Jako główny cel naszej działalności stawiamy sobie satysfakcję i zadowolenie Klientów. Zaufaj nam i dołącz do naszego Zespołu.

Regionalny Kierownik Sprzedaży
Konstancin-Jeziorna

Obowiązki

  • Zarządzanie pracą kilku sklepów w swoim rejonie (woj. mazowieckie)
  • Realizacja celów sprzedażowych na podległym terenie oraz odpowiedzialność za wyniki
  • Wspieranie kierowników sklepów w ich codziennych obowiązkach
  • Zarządzanie personelem; rekrutacja, szkolenie, ocena i motywowanie pracowników
  • Monitorowanie, analizowanie i raportowanie stanu rynku i działań konkurencji
  • Współpraca z centralą i komórkami organizacyjnymi Spółki
  • Praca ze wskaźnikami, planowanie i analiza procesów zachodzących w sklepie

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. dwuletnie doświadczenie w pracy w podobnym obszarze
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność ustalania priorytetów
  • Elastyczność, przedsiębiorczość, umiejętność planowania i myślenia strategicznego
  • Wysoka motywacja, Inicjatywa i pro aktywność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  •  samochód służbowy
  •  telefon i laptop
  •  umowę o pracę bez okresu próbnego
  •  elastyczna forma zatrudnienia
  •  profesjonalne wdrożenie i wsparcie
  •  możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy
  •  wynagrodzenie zawsze na czas
  •  program poleceń pracowniczych
  •  premia uznaniowa
  •  e-rabaty
  •  miejsca parkingowe
  •  mile widziani studenci

ikonaKonstancin-Jeziorna
Api Market Sp. z o.o.