Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo

Ożarów Mazowiecki
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa15.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa, sprzedaż i obsługa klienta, call center

Wstęp

  • EWT Automotive Polska Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer marki Mercedes Benz zatrudni na stanowisku: Asystentka działu / Recepcjonistka

Obowiązki

  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami firmy,
  • Obsługa rozmów telefonicznych,
  • Wydawanie i przyjmowanie przesyłek zgodnie z obowiązującymi procedurami,
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa komputera i urządzeń biurowych.

Wymagania

  • Otwarte usposobienie i aktywna postawa w działaniu,
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę u lidera marki premium gwarantującego rozwój zawodowy,
  • Stabilizację i bezpieczeństwo zawodowe z możliwością rozwoju i awansu,
  • Możliwość wykazania się inicjatywą i wdrażania własnych rozwiązań,
  • Prywatną Opiekę medyczną oraz ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Świadczenia ZFŚS oraz dostęp do atrakcyjnych pakietów sportowych,
  • System płatnych poleceń pracowniczych,
  • Strzeżony parking pracowniczy.

Benefity

Parking dla pracowników
Karta sportowa
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

  • praca zmianowa
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1