Diesel Truck Sp. z o.o.

Ołtarzew

Opinie o Diesel Truck Sp. z o.o.

Żyrafa

Był Gała było lepiej. Teraz zarobki podobne do okolicznych magazynów o ile nie lepsze na wózku.

Alibaba

Mam znajomych co pracują w Diesel Truck. Z tego co mówią to są zadowoleni. Pracują ciężko, ale kasę za to dostają przyzwoitą. Z tego co wiem to kierownik R jest Ok. No i na budynku powiesili baner Dealer roku 2016. To znaczy że ktoś ich docenił.

Ooo

Jestem w tej firmie mechanikiem od długiego czasu, jeżeli ktoś posiada umiejętności i wiedzę może zarobić duże pieniądze. Jeżeli komuś brakuje narzędzi i zgłosi kierownikowi to za dwa trzy tygodnie ma nowe. Atmosfera w pracy bardzo dobra, firma godna polecenia.

norbi

ABABA święta prawda, znów szukają kadry może ktoś się da nabrać na piękne słówka p R... dobry i miesiąc jak ktoś za darmo popracuję w ogłoszeniu renomowana firma tylko z nazwy motywacyjny system wynagradzania jak się ma szerokie plecy, ogólnie dno wszyscy dobrzy mechanicy odeszli odradzam

ABABA

Dno i metr mułu. Kierownik R robi dobrą minę do złej gry. Brakuje wszystkiego , braki w narzędziach , braki w szafkach pracowników . Właściwie narzędzia to jedna wielka tragedia. Zarobki tragedia. Kolesiostwo , rodzina i brak sprawiedliwości przy rozdzielaniu roboty. Jeśli masz wybór między zbieraczem puszek ze śmieci a pracą w DT , to wybierz to pierwsze , zarobisz więcej. Socjal? Każdy szanujący się pracodawca ma podobny.

lewy

byłem pracownikiem tej firmy i muszę się zgodzić z powyższymi wypowiedziami tam panuje olbrzymi układ a na układy nie ma rady chyba że Dirk Hoffmann właściciel firmy przyjrzałby się kierownictwu może wtedy serwis zacząłby tak działać jak w Strykowie ,jedyny plus to warunki pracy

ABABA
@lewy 17.07.2017 14:03

Hoffmann ma to gdzieś .Liczą się słupki , wydajność i kasa. A na słupki robią głupki.

luis

zgadzam się z przedmówcą zlecenia dla wybranych przy braku zleceń mechanik zarobi ciut powyżej najniższej krajowej masakra

bbbbbb

Niestety to nie jest to co było w pierwszej lepszej firmie krzak zarobisz więcej jako mechanik dużo obiecują nie inwestują w szkolenia zarobki zależne od roboczogodziny a tu już trzeba mieć szerokie plecy żeby dostać dobre zlecenie albo w ogóle dostać jeżeli jesteś fachowcem nie trać czasu na tą firmę załóż własną działalność ....

bbbbbb

Harry

W sumie to nie można narzekać, socjal bardzo dobry, narzędzia i warunki do pracy również OK. Pieniądze mogłyby być jednak lepsze. Ogólnie polecam.

Zostaw opinię o Diesel Truck Sp. z o.o. - Ołtarzew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Diesel Truck Sp. z o.o.