EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

3.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Czy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Woj. Nowy wpis

Czy ogłoszenie sprzedawca części w Jezewie Starym z waszej strony internetowej jest aktualne ??

Nowy wpis

@Woj.

Dzień dobry. Ogłoszenie jest już nieaktualne.

Mechank

Kierowcy cały czas stoją nad tobą i uczą cię jak masz robić chociaż sami się nie znają a jak odejdziesz na chwilę to narzędzia ci giną.

Magdalena Nowy wpis
@Mechank

Kierowcy? A to oni poza prowadzeniem pojazdu są tutaj też od tego aby nadzorować naprawę swoich samochodów? Z tymi narzędziami to chyba lepiej gdzieś zgłosić

Jakiś czas temu firma EWT Automotive Polska Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Czy ktoś brał udział w rekrutacji na stanowisko Blacharz? Jakie wrażenia?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie EWT Automotive Polska Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Elektromechanik pojazdów dostawczych i ciężarowych.

EWT Automotive Polska Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Mechanik. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

@Administrator

EWT Automotive poszukuje pracowników na stanowiska mechaników. Zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę i gwarantujemy stabilne warunki zatrudnienia. Celem uzyskania bardziej konkretnych informacji zapraszamy do kontaktu z Działem HR.

Czy istnieje możliwość rozwoju w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Jak najbardziej! Możliwości rozwoju są zróżnicowane w zależności od subiektywnych oczekiwań naszych kandydatów oraz poszczególnych stanowisk pracy. Celem uzyskania bliższych informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego z Działem HR.

Czy zdarzają się nadgodziny w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Staramy się o organizację czasu pracy w ramach obowiązujących grafików pracy. Nadgodziny mogą się zdarzyć w sytuacjach nieprzewidzianych i wyjątkowych.

Justyna
@EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

To ile tak średnio w ciągu roku razy się zdarzają? Mniej więcej bym chciała wiedzieć pozdrawiam

@Pytanie

Konieczność zaistnienia nadgodzin trudno przewidzieć. Ponadto nie bez znaczenia jest stanowisko, Dział i charakter pracy. Jeśli chciałaby Pani uzyskać szczegółowe informacje zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Aktualność
Poszukujemy pracowników na następujące stanowiska:

- Elektromechanik pojazdów dostawczych i ciężarowych w Ołtarzewie/ Warszawa
- Mechanik pojazdów ciężarowych i naczep w Płocku
- Sprzedawca części zamiennych w Jeżewie Starym/ Białystok
- Doradca Handlowy pojazdów dostawczych w Strykowie
- Doradca Handlowy pojazdów ciężarowych w Płocku

Aplikacje proszę przesyłać na adres: praca@ewt.mercedes-benz.pl
Szczegóły na stronie:

Czy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

W przypadku gdy pracownik zgłosi się z konkretną sprawą, która mieści się w relacji pracownik i pracodawca, jest ona analizowana i omawiana. Wielokrotnie to właśnie spostrzeżenia pracowników miały bezpośredni wpływ na zachodzące zmiany w procesach wewnątrz Spółki.

Zapytanie
Kandydat

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko kontroler finansowy w miejscowości Płock została już zakończona? Znalazłem ofertę archiwalną i jestem ciekaw czy już Państwo znaleźli odpowiedniego kandydata oraz czy rekrutacja będzie jeszcze wznowiona? Pozdrawiam!

@Zapytanie

Dzień dobry, rekrutacja nie jest jeszcze zamknięta. Proszę o przesłanie CV na adres mailowy praca@ewt.pl

@Zapytanie

Dzień dobry, Proces rekrutacji do księgowości w Płocku już się zakończył. Nie wykluczamy że w przyszłości w związku z rozwojem struktur w ramach Spółki rozpocznie się nowy. Proszę śledzić nasze ogłoszenia.

Monika
Kandydat

Dzień dobry, Czy są obecnie przyjęcia do pracy w Państwa firmie w księgowości w Płocku?

Kandydat

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko kontroler finansowy w miejscowości Płock jest już zakończona? Znalazłem ofertę archiwalną i jestem ciekaw czy udało się już kogoś Państwu znaleźć czy może rekrutacja na to stanowisko będzie jeszcze wznowiona? Pozdrawiam!

Kandydat

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu pojawiają się ogłoszenia w lokalizacji Jeżewo. Czy tam powstaje nowy oddział? Czy rekrutacja już się rozpoczęła? Dziękuję za odpowiedź.

@Kandydat

Dzień dobry. Już niebawem będziemy otwierać nowy oddział w lokalizacji Jeżewo Stare. Proszę śledzić nasze ogłoszenia lub pisać bezpośrednio na adres praca@ewt.mercedes-benz.pl.

Kandydat
@EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo za informację.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Dzień dobry. Podczas rozmowy raczej angielski potoczny.

TERAZ JESTEŚMY RÓWNIEŻ W OLSZTYNIE I BIAŁYMSTOKU

Z nowym rokiem 2021 dolączyły do rodziny EWT dwa nowe oddziały EWT Automotive. W Olszynie i Białymstoku oferujemy sprzedaż części, serwis oraz sprzedaż samochodów ciężarowych.

Zapraszamy do kontaktu:

Olsztyn       +48 89 532 84 21 e-mail: serwis.olsztyn@ewt.mercedes-benz.pl

Białystok     +48  85 733 65 90 e-mail: serwis.jezewo@ewt.mercedes-benz.pl
Justyna

Dzień dobry, czy w firmie obecnie są w ogóle jakieś wolne stanowiska? Poniżej czytałam, że niektóre są obsadzone i zastanawiam się czy jest jakaś szansa na pracę w EWT Automotive Polska. Poproszę o informacje.

@Justyna

Dzień dobry. Wszystkie etaty w nowo otwartym serwisie samochodów osobowych w Koprkach są obsadzone. Jeżeli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie uprzejmie proszę o przesłanie CV n adres: praca@ewt.mercedes-benz.pl.

Aktualność
Firma EWT Automotive Polska, dysponująca ponad 20-letnim doświadczeniem w obsłudze dostawczych i ciężarowych Mercedesów, otworzyła nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz. Placówka mieści się przy ul. Poznańskiej 472
w Koprkach (gmina Ożarów Mazowiecki). To odpowiedź na potrzeby klientów m.in. z okolic powiatów warszawskiego zachodniego, pruszkowskiego i grodziskiego.

Nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz EWT Automotive Polska jest zlokalizowany niedaleko trasy A2 i miejscowości takich Ożarów Mazowiecki, Bronisze, Piastów czy Pruszków. Serwis mieści się w nowoczesnym, przeszklonym budynku, wybudowanym zgodnie z najwyższymi standardami Mercedes-Benz. Hala serwisowa
o powierzchni 757 m[sup]2[/sup] oferuje łącznie 12 stanowisk w tym z podnośnikami. Wielopoziomowy magazyn o łącznej powierzchni 502 m[sup]2[/sup] pozwolił wygospodarować przestrzeń na hotel opon. Nowa placówka została wyposażona w najnowocześniejsze urządzenia diagnostyczne
i specjalistyczne narzędzia, m.in. w wyważarkę z testem drogowym oraz przyrząd do ustawiania geometrii 3D firmy Hunter.

Nowy serwis osobowych Mercedesów EWT Automotive Polska oferuje usługi z zakresu bieżącej konserwacji samochodów w ramach opieki gwarancyjnej
i pogwarancyjnej, sprzedaży części zamiennych, napraw blacharsko-lakierniczych oraz obsługi ubezpieczeniowej. W budynku mieści się też profesjonalna ręczna myjnia. Ponadto stacja dysponuje własnym holownikiem pracującym w systemie „od drzwi do drzwi”. Zespół serwisowy tworzą doświadczeni młodzi ludzie, dla których praca to pasja – i którzy pracują
z samochodami Mercedes-Benz od wielu lat.

Nowy Autoryzowany Serwis Samochodów Osobowych Mercedes-Benz EWT Automotive Polska jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-19:00, a w sobotę – 9:00-15:00. Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie https://ewtosobowe-mercedes-benz.pl/.
Kamil
Kandydat

Witam serdecznie. Mam pytanie czy jest jeszcze możliwość kandydowania na stanowisko Mistrz Serwisu lub Doradcy Serwisowego?

@Kamil

Dzień dobry, dziękujemy za wiadomość. Stanowiska zostały już obsadzone.

klient
Klient

Witam Czy w Białymstoku i okolicach planujecie Państwo otworzyć swój oddział??????

@klient

Tak, zapraszamy już od stycznia!

Zadwolony

Bardzo dobrze się tu pracuje, jest przyjemnie, miła atmosfera, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o EWT Automotive Polska Sp. z o.o. - Ołtarzew

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy EWT Automotive Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 1 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie EWT Automotive Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii klientów firmy EWT Automotive Polska Sp. z o.o., to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.