Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżabadania i rozwój

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko R&D Manager

Obowiązki

Zadania na stanowisku:

- zarządzanie projektem od koncepcji do wdrożenia,

- zarządzanie zespołem B&R,

- odpowiedzialność za dobór technologii i materiałów do nowych wdrożeń,

- przeprowadzanie testów,

- raportowanie, zestawienia i analizy.

Wymagania

Czego oczekujemy od kandydatów:

- wyższego wykształcenia technicznego,

- min. 5-letniego doświadczenia w branży,

- min. 3-letniego doświadczenia w roli zarządzającego projektem z zakresu R&D,

- doświadczenia w zarządzaniu niewielkim zespołem,

- dobrej znajomości jęz. angielskiego,

- dynamicznego działania, proaktywności, natury lidera, umiejętności motywowania zespołu i nastawienia na wynik.

Oferujemy

Co oferujemy:

- konkurencyjne zarobki,

- bogaty pakiet benefitów,

- elastyczny czas pracy.