Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżakontrola jakości

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Quality Manager

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • kształtowanie efektywnych procesów w Obszarze Zapewnienia Jakości Dostawcy,
  • zarządzanie zespołem inżynierów jakości i kontrolerów jakości,
  • kształtowanie oraz nadzór nad kompetencjami pracowniczymi w podległym obszarze,
  • zarządzanie budżetem operacyjnym i inwestycyjnym w podległym obszarze,
  • nadzór nad przestrzeganiem procesów i procedur w podległym obszarze,
  • koordynacja współpracy z innymi obszarami Firmy w zakresie realizacji wspólnie wykonywanych zadań,
  • opracowywanie informacji i analiz z zakresu działalności podległego obszaru,
  • tworzenie i prezentacja raportów jakościowych na potrzeby Zarządu oraz innych komórek firmy,
  • inicjowanie i nadzorowanie zadań w zakresie:

Wymagania

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w kształtowaniu i utrzymywaniu relacji z dostawcami,
  • znajomość zagadnień związanych z oceną realizacji projektu (APQP, VDA MLA),
  • znajomość wymagań Systemu Zarządzania Jakością wg. IATF 16949,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • znajomość procesów produkcyjnych,

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwości rozwoju i zdobycia doświadczenia,
  • udział w ciekawych i różnorodnych projektach,
  • pracę w kreatywnym, twórczym i przyjaznym zespole,
  • dofinansowane przez firmę karty MultiSport, ubezpieczenia grupowe,