Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko QA Engineer

Obowiązki

Zakres zadań:

  • przygotowanie narzędzi do automatycznego testowania
  • projektowanie procesu automatyzacji testów,
  • przygotowanie narzędzi: oprogramowanie, skrypty do automatycznego testowania,
  • identyfikacja i raportowanie błędów w zakresie realizowanych testów,
  • identyfikacja problemów z jakością kodu,
  • współpraca z zespołem programistów w celu wypracowania najlepszych rozwiązań problemów,
  • współpraca z zespołem architektów, programistów oraz testerów w celu zapewnienia jakości wytwarzanego oprogramowania,

Wymagania

Oczekujemy:

  • dobra znajomość TypeScript, JavaScript,
  • znajomość Docker,
  • doświadczenie w zagadnieniach Performance, Functional testing, Test automation, Message queues, single page application testing,
  • doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji GIT.
  • znajomość Rust, C++,
  • doświadczenie w testowaniu oprogramowania opartego o języki niskopoziomowe,

Oferujemy

Oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B ,
  • ciekawą pracę w środowisku rynku kapitałowego,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • dostęp do szkoleń, konferencji, kursów,
  • bogaty pakiet benefitów - pakiet kafeteryjny, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie,