Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko QA Engineer

Obowiązki

Twoje zadania:

  • Zapewnianie jakości oprogramowania, a także wpływ na modyfikacje produktów
  • Tworzenie kompleksowych planów testowych dla całego systemu, współdecydowanie o wykorzystywanych technologiach
  • Zarządzanie środowiskiem testowym
  • Selenium, Cucumber, Jenkins, Docker, microservices, Java i wiele innych

Wymagania

Poradzisz sobie świetnie już od pierwszego dnia z nami, jeśli:

  • Masz już kilka lat doświadczenia w testowaniu oraz tworzeniu testów automatycznych
  • Java, REST i HTTP nie są Ci obce
  • Znasz RestAssured, Junit/TestNG, cucumber
  • Jesteś osobą niezależną i asertywną
  • Potrafisz komunikować się w języku angielskim

Oferujemy

Nasza oferta:

  • Wybór: umowa o pracę bądź kontrakt B2B
  • Kultura innowacyjności: będziesz opracowywać nowe rozwiązania oraz eksperymentować z technologiami
  • Realny wpływ - twoja praca wspomoże nasz sukces
  • Pakiet benefitów: coroczny budżet na podniesienie swoich kwalifikacji, opieka medyczna, karta sportowa