Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko QA Engineer

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Automatyzacja testów funkcjonalnych i wydajnościowych w testach integracyjnych typu P2P (Point to Point) w końcowej fazie E2E (End to End) - niskopoziomowo.
  • Tworzenie mikroprogramów/mikroskrytpów, między innymi za pomocą JavaScript/TypeScript + Selenium/LoadRunner oraz testy wydajnościowe (JMeter, ew. skrypty lub LoadRunner).
  • Opracowanie modelu zintegrowanej nowoczesnej platformy transakcyjnej.
  • Wykonywanie testów robionych na warstwie wymiany danych między systemami (przetwarzanie oraz przekazywanie).
  • Opracowanie modelu zintegrowanej nowoczesnej platformy transakcyjnej

Wymagania

Oczekiwania:

  • Co najmniej 4/5 - letnie doświadczenie w automatyzacji testów.
  • Doświadczenie w automatyzacji testów niskopoziomowych (wymóg konieczny).
  • Doświadczenie w identyfikacji problemów związanych z jakością kodu.
  • Znajomość zagadnień technicznych wymienionych w obowiązkach, w tym znajomość JavaScript/TypeScript.
  • Doświadczenie w pracy w zespole DevOps’owym i podstawowa znajomość procesów CI/CD.
  • Podstawowa znajomość C++.

Oferujemy

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pozapłacowe benefity
  • Elastyczny czas pracy.
  • Szkolenia i kursy językowe