Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko QA Engineer

Obowiązki

Twoje obowiązki

  • Tworzenie planów i przypadków testowych, analiza i tworzenie dokumentacji, pisanie dokumentacji technicznej
  • Testowanie aplikacji na urządzenia mobilne i przeglądarkę
  • Analizowanie metryk i logów
  • Weryfikacja zgłoszeń o problemach użytkowników / klienta

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Wcześniejszego doświadczenia z testowaniem oprogramowania
  • Dobra znajomość przynajmniej jednego systemu bugtrackingowego (Trello, JIRA, Redmine, Mantis, etc)
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejetność planowania
  • Wykształcenie wyższe informatyczne

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Płatny urlop na B2B
  • Zarobki adekwatne do wyników
  • Stabilna praca w szybko rozwijającej się firmie
  • Nowoczesny sprzęt do pracy
  • Pakiet benefitów - budżet szkoleniowy, opieka medyczna, karnet sportowy