Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż i dzierżawa urządzeń biurowych

ikona Dodano: 23.05.2022

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż i dzierżawa urządzeń biurowych. Jeśli marzy Ci się nieustający rozwój kwalifikacji i praca w zgranym, a zarazem różnorodnym zespole sprawdź naszą ofertę!

Twój zakres obowiązków

  • aktywna sprzedaż urządzeń i usług dzierżawy,
  • realizacja celów budżetowych,
  • pozyskiwanie nowych klientów,
  • dbanie o dobre i długofalowe relacje z klientami,

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie minimum średnie,
  • prawo jazdy kat. B,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego,
  • doświadczenie handlowe min. 2 lata,
  • komunikatywność i samodzielność w działaniu,
  • wiedza na temat oferowanych urządzeń,

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wolne weekendy,
  • praca w godzinach 08:00 - 16:00,
  • wynagrodzenie podstawowo + premie sprzedażowe,
  • narzędzia niezbędne do wykonywanej racy: telefon, laptop, auto do celów służbowych,

Jeśli powyższa oferta pracy wydaje Ci się interesująca nie czekaj - skontaktuj się z nami już dziś!

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O.

AA EURO RECRUITMENT POLAND SP. Z O. O. jest firmą specjalizującą się w rekrutacji managerów i wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Prężnie działamy w takich sektorach jak: przemysł, budownictwo, logistyka. Jesteśmy obecni na rynku europejskim od 2005 roku, a w Polsce od 2010 roku. Posiadamy również oddziały w Irlandii, Wielkiej Brytanii, Rumunii, Chorwacji, Danii i Holandii.

Klauzula informacyjna więcej
Przedstawiciel Handlowy - sprzedaż i dzierżawa urządzeń biurowych
ikonaWarszawa
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.