Projektant Konstrukcji Budowlanych

Krosno
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Konstrukcji Budowlanych

Obowiązki

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie założeń projektowych
  • Modelowanie konstrukcji
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji wg odpowiednich norm
  • Opracowywanie stosownych rozwiązań technicznych na każdym etapie realizacji projektu
  • Weryfikacja dokumentacji projektowych
  • Tworzenie dokumentacji technicznej, raportów i opisów technicznych
  • Pełnienie nadzorów autorskich,
  • Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień technicznych na każdym etapie realizacji projektów,

Wymagania

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Doświadczenie zawodowe w projektowaniu konstrukcji stalowych i żelbetowych
  • Biegła znajomość oprogramowania CAD
  • Znajomość programów obliczeniowych (np. Robot, RISA, Staad, SCIA)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (język techniczny)
  • Operatywność w działaniu oraz umiejętność pracy w zespole wielobranżowym

Oferujemy

Oferujemy:

  • Stałe wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
  • Szkolenia branzowe
  • Benefity pozapłacowe