Projektant Konstrukcji Budowlanych

Katowice
Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżainżynieria

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Konstrukcji Budowlanych

Obowiązki

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych,
  • Prowadzenie nadzorów autorskich,
  • Koordynacja prac w zespole wielobranżowym
  • Projektowanie w 3D

Wymagania

Podstawowe wymagania:

  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno - budowlanej,
  • Doświadczenie w budownictwie kubaturowym - przemysłowym,
  • Praktyczna znajomość programów do obliczania konstrukcji (np. Robot, SCIA) oraz modelowania konstrukcji (np. Prosteel, Revit, Allplan),
  • Dobra znajomość języka angielskiego,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
  • Umiejętność pracy zespołowej,
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • Ciekawą pracę, szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pakiet dodatkowych benefitów.