Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Budowlany

Obowiązki

Główne zadania:

  • projektowanie konstrukcji stalowych oraz aluminiowych (elementów małej architektury miejskiej);
  • wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji;
  • przygotowanie projektów koncepcyjnych do akceptacji przez Klienta;
  • opracowywanie dokumentacji warsztatowej, rysunków technicznych;
  • opracowywanie nowych optymalnych rozwiązań, modelowanie;
  • doskonalenie oferowanych produktów;
  • ścisła współpraca z działem produkcji;

Wymagania

Osoba, której poszukujemy, powinna posiadać:

  • wykształcenie wyższe budowlane;
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • mile widziane portfolio realizacji w 3D
  • dobrą obsługę komputera wraz z projektowaniem w środowisku CAD 2D oraz 3D;
  • czynne prawo jazdy kat „B";
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • uprawnienia do prowadzenia budów i kosztorysowania;
  • znajomość prawa budowlanego

Oferujemy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin;
  • umowę o pracę na czas określony (długofalowo na stałe);
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • udział w innowacyjnych projektach branżowych;
  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego;
  • szkolenia kierunkowe;
  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole;