Oferta opublikowana25.03.2024
Oferta wygasa17.05.2024
Branżabudownictwo

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Projektant Budowlany

Obowiązki

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ?

  • Modelowaniem 3D w programie Tekla Structures,
  • Wykonywaniem obliczeń żelbetowych elementów prefabrykowanych,
  • Tworzeniem i przestrzeganiem harmonogramów projektowych i budżetowych,
  • Wykonywaniem dokumentacji projektowej konstrukcji żelbetowej,
  • Samodzielnym prowadzeniem projektów.

Wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Wykształcenia wyższego technicznego – ukończone studia magisterskie na kierunku budownictwo,
  • Kilkuletniego doświadczenia w projektowaniu konstrukcji,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego – codzienna komunikacja w projekcie, czytanie dokumentacji etc
  • Biegłego posługiwania się narzędziami CAD/BIM (mile widziana znajomość programu Tekla Structures),
  • Wysokiej kultury osobistej oraz umiejętności pracy w zespole,
  • Dobrej organizacji własnej pracy,
  • Mile widziane uprawnienia budowlane.

Oferujemy

CO OFERUJEMY?

  • Wysokiej klasy narzędzia pracy i nowoczesne oprogramowanie (Tekla Structures, FEM Design, IDEA Statica i inne),
  • Opiekę mentora od pierwszych dni w firmie, rzetelny program szkoleń i wdrożenia do organizacji,
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej Luxmed, karta Multisport/Multibilet,
  • Pracę w międzynarodowym zespole inżynierów budownictwa,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę