Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista PLC

Obowiązki

Będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie układów sterowania maszyn, elektryka, pneumatyka, hydraulika oraz opracowywanie koncepcji bezpieczeństwa
  • Wdrażanie systemów sterowania maszyn oraz układów bezpieczeństwa u klientów
  • Nadzór wykonywanych prac montażowych, mechanicznych lub elektrycznych
  • Rozruch maszyn w ramach projektu
  • Programowanie sterowników PLC
  • Wsparcie techniczne u klientów
  • Prowadzenie konsultacji z klientami w zakresie aspektów bezpieczeństwa

Wymagania

Czego oczekujemy?

  • Wykształcenia wyższego technicznego - automatyk, elektryk, mechatronik, budowa maszyn
  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Doświadczenia w pracy na obiektach przemysłowych
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną maszyn
  • Wiedzy w zakresie działania układów sterowania maszyn
  • Dobrej znajomości sterowników Siemens i umiejętności ich programowania
  • Znajomości języka angielskiego

Oferujemy

Co oferujemy?

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • Ciekawą pracę dającą bardzo duże możliwości rozwoju zawodowego
  • Kontakt z najnowszymi światowymi rozwiązaniami bezpieczeństwa stosowanymi w przemyśle
  • Pełne szkolenie wdrożeniowe przeprowadzane przez ekspertów w tej dziedzinie
  • Dobrą, partnerską atmosferę w pracy