Programista Javascript

Częstochowa
Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Javascript

Obowiązki

Obowiązki:

  • Realizacja projektów w zespole scrumowym,
  • Budowani nowatorskich rozwiązań w oparciu o aktywne usługi chmury Amazona.
  • Praca na protokołołach HTTP, REST, czy SOAP,
  • Czytanie dokumentacji technicznej w języku angielskim
  • Praca z JavaDcript

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Znajomości JavaScript i Node.JS,
  • Wiedzy na temat protokołów HTTP, REST, czy SOAP,
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (min. B2),
  • Praktycznej znajomości Git.
  • Znajomość usług AWS (Lambda, API Gateway, RDS, IAM,…),
  • Znajomość mikroserwisów.
  • Znajomość SQL (preferowany PostgreSQL).

Oferujemy

Co możemy Ci zapewnić:

  • Możliwość pracy z dużymi międzynarodowymi klientami,
  • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji: dofinansowanie kursów i certyfikacji, bogata oferta szkoleń online oraz on-site, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery,
  • Prywatną opiekę medyczną,
  • Ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym możliwość korzystania z karty Multisport oraz karty lunchowej,
  • Dodatkowe zajęcia z języków obcych,
  • Elastyczny czas pracy oraz możliwość częściowej pracy zdalnej.