Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista Javascript

Obowiązki

Czym będziesz się zajmować:

  • opracowywaniem założeń dotyczących funkcjonalności i warunków pracy aplikacji,
  • testowaniem aplikacji w celu wykrycia i usunięcia błędów oraz zapewnianiem niezawodność i bezpieczeństwa systemu,
  • braniem udziału w całym procesie developmentu, od doboru rozwiązań, technologii, po ich testowanie i wdrażanie,
  • rozwijaniem istniejących funkcjonalności oraz pracowaniem nad całkiem nowymi.

Wymagania

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w JavaScript jako Mid Developer w dowolnym frameworku,
  • plusem będzie doświadczenie z back-endowymi językami,
  • swoboda w porozumieniu się w języku angielskim (min. B2),
  • samodzielności w zadaniach i transparentne podejście w komunikacji,
  • wykształcenie wyższe informatyczne

Oferujemy

Co oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwtne do osiąganych wyników
  • budżet szkoleniowy
  • wewnętrzne dni szkoleniowe,
  • możliwość korzystania z płatnych portali szkoleniowych,
  • lekcje języka angielskiego prowadzone przez native speaker-a,
  • opiekę medyczną i kartę sportową