Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista C++

Obowiązki

Opis stanowiska

  • rozwijanie systemu symulatorów stacji bazowych telefonii komórkowej
  • implementacja bezprzewodowych protokołów radiowych LTE Advanced i 5G, warstw L1, L2 lub L3
  • tworzenie oprogramowania dla systemów Windows i RTOS (VxWorks)
  • analiza specyfikacji technicznych i nabywanie ekspertyzy w zakresie nowoczesnych protokołów telekomunikacyjnych
  • współpraca z międzynarodowymi zespołami

Wymagania

Wymagania

  • wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, telekomunikacyjnym lub pokrewnym
  • znajomość języków C i C++
  • komercyjne doświadczenie zawodowe
  • znajomość języka angielskiego
  • zdolności analityczne i diagnostyczne
  • znajomość zagadnień kontroli wersji i zarządzania zmianami
  • komunikatywność, kreatywność, odpowiedzialność, rzetelność, umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy

Oferujemy

  • pracę z nowoczesnymi technologiami
  • pogłębianie wiedzy o systemach wykorzystujących protokoły komunikacji bezprzewodowej
  • możliwość udziału w implementacji nowoczesnych standardów telekomunikacyjnych
  • atrakcyjne warunki pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie w ramach programu BenefitSystems
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • elastyczne zarządzanie czasem pracy, imprezy integracyjne