Oferta opublikowana08.03.2024
Oferta wygasa30.04.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Programista C++

Obowiązki

Praca na tym stanowisku polega na:

  • tworzeniu i optymalizacji technologii związanych z detekcją złośliwego oprogramowania,
  • programowaniu silnika antywirusowego oraz narzędzi służących do automatyzacji przetwarzania danych,
  • nieustannym rozwijaniu programu antywirusowego w celu dopasowania go do zmieniających się zagrożeń.
  • rozwój oprogramowania w C++
  • pracę z narżedziami z biblioteki OpenCV

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

  • co najmniej 3 lat doświadczenia w programowaniu w C++,
  • znajomości STL,
  • znajomości GIT,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • znajomość Pythona,
  • wiedza z zakresu budowy systemów operacyjnych Windows,
  • znajomość zagadnień związanych z deasemblacją kodu i inżynierą wsteczną,
  • zainteresowanie tematyką bezpieczeństwa IT.

Oferujemy

Oferujemy:

  • pracę w przyjemnej atmosferze nad ciekawymi projektami,
  • projekty z zakresu specjalistycznej tematyki szkodliwego oprogramowania,
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet bonusów,
  • bogaty pakiet socjalny - prywatna opieka medyczna, MultiSport,