Praca Programista

Dodano: 13.09.2021

Twój zakres obowiązków

  • Udział w projektowaniu i tworzeniu nowych aplikacji webowych,
  • Refaktoryzacja kodu oprogramowania CRM,
  • Utrzymywanie i rozwój aplikacji webowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość zasad programowania obiektowego(SOLID),
  • Znajomość PHP i JavaScript,
  • Dobra znajomość SQL,
  • Umiejętność tworzenia skryptów – Bash, PowerShell
  • Znajomość przynajmniej jednego frameworka, takiego jak Laravel, CakePHP, Symphony
  • Doświadczenie w technologiach front-end / UI, takich jak jQuery, Backbone, Bootstrap
  • Doświadczenie w tworzeniu i korzystaniu z usług RESTful,
  • Mile widziana znajomość konfiguracji i automatyzacji rozwiązań CI/CD, takich jak Azure DevOps, Git, Ansible itp.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności i doświadczenia,
  • Możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę B2B,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Code review, regularny feedback,
  • Kafeteryjny system benefitów (opiekę medyczną i kartę Multisport do wyboru),
  • Wspólne aktywności sportowe, wyjścia okolicznościowe.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy

REESCO sp. z o.o.

Firma Reesco Sp. z o.o. jest jednym z liderów na rynku fit-out w Polsce. Specjalizujemy się w realizacji projektów aranżacji powierzchni biurowych, handlowych. Świadczymy usługi wykonawstwa metodami: tradycyjną, projektuj & buduj oraz pakietowego zarządzania budową (Construction Managment, Management Contracting). Największy potencjał REESCO to ludzie – zespół fachowców i entuzjastów branży, którzy swoje zaangażowanie przekuwają na wysoką jakość świadczonych usług i zadowolenie Klientów.

Standardy pracy Reesco wyznaczają międzynarodowe normy zarządzania wspierane przez nowoczesne technologie, pozwalając na budowanie sprawnej i stabilnej organizacji, potwierdzone licznymi referencjami. W latach 2015 – 2020 otrzymywaliśmy szereg nagród, nieprzerwanie Gazele Biznesu miesięcznika Puls Biznesu, oraz w latach 2016 i 2020 roku Diament Forbesa, czy też w roku 2018 nagrodę w kategorii Best Fit-Out w ramach CIJ Awards.

Dowiedz się więcej i odwiedź: www.reesco.pl

Informujemy, że administratorem danych jest Reesco Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawa, ul. Kurhan 10M (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie.