Oferta opublikowana05.02.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżaubezpieczenia

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy usługowe, poszukujemy Kandydatów zainteresowanych objęciem stanowiska:

Zakres obowiązków:

  • Praca z umowami (przygotowanie, udział w negocjacjach, opiniowanie),
  • Interpretacja przepisów prawa w odpowiedzi na zapytania biznesu,
  • Przygotowanie pism, procedur, regulaminów,
  • Bieżące wsparcie działań biznesu.

Oczekiwania:

  • Ukończone studia prawnicze,
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w: sporządzaniu i negocjowaniu umów, bieżącym doradztwie prawnym, obsłudze korporacyjnej
  • Doświadczenie w reprezentowaniu podmiotów gospodarczych w postępowaniach administracyjnych,
  • Doradztwo prawne w zakresie ochrony danych osobowych,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2,
  • Dokładność,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
  • Nastawienie na osiąganie rezultatów,
  • Proaktywna postawa i umiejętność proponowania rozwiązań,
  • Mile widziana praca z umowami w obszarze obrotu prawami autorskimi (przygotowanie, udział w negocjacjach, opiniowanie).

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę hybrydową (3 dni zdalne, 2 dni stacjonarne),
  • Pracę w dynamicznej międzynarodowej organizacji,
  • Pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do nauki języków oraz szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie).