Umowa o pracę6 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa24.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprawo

Wstęp

  • poszukujemy doświadczonego prawnika, który dołączy do naszego zespołu na pełen etat. Jesteśmy dynamiczną firmą zrzeszoną w grupie SpeedxCEO, specjalizującą się w obsłudze klienta, tworzeniu stron internetowych, obsłudze e-mail oraz prowadzeniu biura rachunkowego. W związku z naszym rozwojem i zwiększającym się zapotrzebowaniem na profesjonalną obsługę prawną, poszukujemy osoby kompetentnej, zaangażowanej i zdeterminowanej do osiągania sukcesów.

Obowiązki

  • Zapewnienie wsparcia prawnego dla działalności firmy z zakresu prawa gospodarczego oraz wizerunkowego.
  • Analiza umów, regulaminów, dokumentów oraz ich przygotowywanie zgodnie z obowiązującymi przepisami.
  • Udzielanie porad prawnych w zakresie bieżących działań firmy.
  • Monitorowanie i aktualizacja dokumentacji związanej z funkcjonowaniem firmy pod kątem zgodności z prawem.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze oraz aktualne uprawnienia do wykonywania zawodu prawnika.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w pracy w firmie z branży usługowej.
  • Znajomość prawa gospodarczego oraz przepisów dotyczących wizerunku i ochrony danych osobowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia, dokładności oraz samodzielności w działaniu.
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz orientacja na efekty.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w interesujących projektach.
  • Przyjazna atmosfera pracy oraz profesjonalne wsparcie ze strony zespołu.

Benefity

Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1