Pracownik Stoisko Mięso-Wędliny
Warszawa

Delikatesy Centrum:

to ogólnopolska sieć sklepów spożywczych z ponad 14-letnią tradycją. Zapewniamy naszym Klientom w całym kraju najwyższą jakość obsługi klienta oraz szeroki wybór asortymentu. Obecnie do sklepów w Warszawie poszukujemy kandydatów/ek na powyższe stanowisko.

Kluczowe zadania:

  • Uprzejma i zgodna ze standardami Sieci obsługa Klienta przy ladzie mięsno - wędliniarskiej.
  • Systematyczna kontrola właściwego ułożenia asortymentu w ladzie.
  • Dbałość o zachowanie standardów Sieci w powierzonym dziale i całym sklepie.
  • Odpowiedzialność za zapewnienie świeżości towaru oraz zachowanie wszelkich norm jakościowych wymaganych odpowiednimi przepisami prawa.
  • Udział w zapewnianych przez Grupę szkoleniach dla Pracowników.

Idealny kandydat powinien:

  • Być osoba energiczną, wykazywać chęć do nauki i pracy.
  • Posiadać doświadczenie w pracy na stoisku mięso – wędliny (mile widziane).
  • Posiadać wiedzę z zakresu produktów świeżych (właściwa ekspozycja w ladzie, asortyment, zasady i normy przechowywania) – mile widziane.

Na tym stanowisku zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Grupie należącej do liderów branży FMCG.
  • Możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji poprzez system szkoleń oferowanych dla naszych Pracowników.
  • Dobrą atmosferę pracy.
  • Realne możliwości rozwoju w strukturach firmy.
  • Bogaty pakiet socjalny: bony i paczki świąteczne, dofinansowanie do kolonii dla dzieci
  • Pracowników, możliwość skorzystania z opieki medycznej i grupowego ubezpieczenia na życie, różnego rodzaju akcje socjalne.

wkurwonynamaxa

Ta firma to śmiech na sali! Wypłata spóźniona 2 tygodnie a tak naprawdę dalej na nią czekam! Z każdym dniem moje nerwy się gotowały, gotowały aż w końcu zagotowały!!!. Jest koniec listopada a ja siedze i wchodze na stronke banku czy przypadkiem moje pieniazki nie pojawily sie na koncie ..... nie wiem czy mam wysłać specjalne zaproszenie do wielmoznych dam czy uklęknąć na kolana i poprosić szanowne panie żeby wysłały mi w końcu MOJE pieniądze. Szanowne Państwo z kadry euroceshowskiej wyobrażcie sobie, że mają misz masz w papierach i próbują się ogarnąć więc czekaj dalej na pieniądze nie płać podatków bo po co, paniuski z kadry porzadkuja sobie papiery i jak sie nawinie czyjas nie oplacona faktura to wielmozne panie racza wyslac w koncu zaleglosc!!!- takie maja wytlumaczenie. Pracy prawie nie ma, nie dosc ze marne pieniadze przychodza bo eurocash ma swoich ulubiencow a reszcie pracownikom pracy nie daje, TO NIE DOSC, ZE ZAROBIC NIE MOZNA!!! - to jeszcze pieniadze sie spozniaja o pol miesiaca i nie pamietam kiedy przelew przyszedl na czas. Polska dzieki PISowi siega dna wiec gdyby nie to dawno by mnie juz w tej pseudo firemce nie bylo ale coz , trzeba pomalu sie rozgladac za inna robota. SZANOWNY EUROCESHU WYSLE WAM ODSETKI ZA WSZYSTKIE RATY KTORE PLACE PO TERMINIE!! POPROSTU CZLOWIEKA SKRECA PRZEZ TA PSEUDO FIREMKE.

Nowozatrudniony

Witam, jakich można się spodziewać zarobków w hurtowni?? Na rozmowie powiedziano mi, że 2100brutto + 500zł stałej premii i około 300 uznaniowej, która może być albo i nie. Czy rzeczywiście można liczyć na takie zarobki??

Eurocashowy robotnik

Pensja zawsze w terminie i stawka niegłupia, ale wykorzystywanie pracownika w każdym stopniu, praca pełna nadgodzin, zero szacunku do pracownika oraz jego życia prywatnego i wszechobecny chaos ze wszystkim zniechęcają. Mam za sobą 1,5 roku pracy w EC i wiem, ze nigdy tam nie wrócę. Nigdy, póki mam do siebie szacunek.