Pracownik serwisu technicznego - Konserwator- Reda

Gdańsk
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Opis oferty pracy

Nasza firma mieści się w Redzie Zajmujemy się produkcją cateringu dietetycznego. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Poszukujemy specjalistycznych pracowników technicznych- konserwatorów

Główne obowiązki:

·        realizacja prac konserwacyjnych oraz remontowych

·        naprawa wykrytych nieprawidłowości w działaniu obiektów należących do firmy diagnostyka

·        naprawa usterek (urządzenia gastronomiczne: elektryczne, gazowe, mechaniczne- miksery/mieszalniki)

Wymagania:

·        umiejętność pracy w zespole

·        prawo jazdy kat. B

·        uprawnienia SEP z grupy G1, G2, G3, najlepiej zarówno na eksploatację (E) jak i dozór (D)

·        gotowość do pracy zmianowej- również w weekendy

Oferujemy:

·        stabilną pracę niezależną od fal pandemii

·        wynagrodzenie (od 33,50 zł do 36,5 zł brutto/h)

·        ciepły posiłek regeneracyjny oraz miłą atmosferę w zgranym zespole

Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub wysyłanie cv przez platformę olx
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1