Pracownik produkcji z uprawnieniami UDT

Gdańsk
Umowa o pracę5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa12.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Dla naszego klienta, z branży spożywczej poszukujemy osoby na stanowisko: Pracownik produkcji z Uprawnieniami UDT
Numer referencyjny:PPUUDT2024

Obowiązki

  • Transport surowców, pojemników z mieszankami z użyciem wózków widłowych bądź elektrycznych
  • Odważanie surowców i zasyp na sito
  • Prowadzenie procesu mycia i przezbrajania wskazanych urządzeń
  • Prowadzenie dokumentacji procesowej oraz dokonywanie zapisów

Wymagania

  • Praktyczne doświadczenie w zakresie obsługi wózków widłowych orfaz transportu materiałów
  • Uprawnienia na wózki widłowe
  • Mile widziane uprawnienia na użytkowanie windy i suwnicy UDT
  • Możliwość pracy w trybie 3-zmianowym
  • Obsługa komputera
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Mile widziane doświadczenie w branży spożywczej

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie bezpośredniej Umowy o Pracę z pracodawcą
  • Rabaty na produkty i usługi oferowane przez firmę
  • Ubezpieczenie na życie i prywatna opieka medyczna
  • Finansowe wsparcie aktywności sportowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
  • Spotkania i wydarzenia integracyjne
  • PPE (składki emerytalne pokryte w 100% przez pracodawcę)
  • Premia uznaniowa
  • Trzynasta pensja
  • Parking dla pracowników
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1