Pracownik produkcji- Szwaczka/ Szwacz

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko: Szwaczka/ Szwacz.
Numer referencyjny:AW/LTX/SZ/04/2024

Obowiązki

  • zszywanie elementów poszycia parasola;
  • kontrolowanie jakości uszytych poszyć oraz zachowanie norm ilościowych;
  • dbanie o sprawność techniczną maszyny szwalniczej.

Wymagania

  • mile widziane doświadczenie na stanowisku szwaczki;
  • gotowość do pracy 2- zmianowej oraz w godzinach nadliczbowych;
  • dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Oferujemy

  • pracę u producenta artykułów reklamowych z siedzibą w centrum Ostrowa Wielkopolskiego;
  • stawkę godzinową 30 zł brutto;
  • premia uznaniowa;
  • pracę w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22);
  • wysoki standard warunków pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • możliwość przejścia na bezpośrednie zatrudnienie po 3 miesiącach;
  • opieka i wsparcie ze strony Konsultanta;
  • dofinansowanie prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia na życie;
  • po okresie próbnym: umowę o pracę tymczasową (24 dni płatnego urlopu w ciągu roku, odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe).

Benefity

Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1