Pracownik produkcji (panowie)

Krzepice
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Do nowego zakładu produkcyjnego zajmującym się produkcją lodów poszukujemy pracowników. Miejsce pracy : Częstochowa/ Ostatni grosz

Obowiązki

  • Przygotowywanie surowca do produkcji lodów
  • Obsługa linii produkcyjnej zgodnie z wytycznymi bezpieczeństwa.

Wymagania

  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Pozytywne nastawienie i chęć do pracy
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym

Oferujemy

  • Umowę zlecenie
  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym
  • Stawka 27,70 zł brutto, która wzrasta wraz z nabytym doświadczeniem
  • Bardzo przyjazną atmosferę pracy i zgrany zespół, który wspiera się nawzajem
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1