-Pracownik produkcji/operator maszyn-stabilne zatrudnienie-

Opole
Umowa o pracę5 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana13.04.2024
Oferta wygasa08.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • OPIS PARETTi Rekrutacja jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 9838. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Ogłoszenie o Pracę: Operator Maszyn Produkcyjnych

Twoje zadania:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych, włączając w to ich przygotowanie, ustawianie parametrów, kontrolę jakości i dokumentację związaną z procesem produkcyjnym.
  • Kontrolowanie przebiegu procesu produkcyjnego (wydajności linii, jakości produktu).
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z wykonywaną pracą.
  • Zgłaszanie awarii i problemów technicznych.
  • Czyszczenie linii produkcyjnej, prace porządkowe na stanowisku pracy.

Wymagania

  • Zmysł techniczny, zdolności organizacyjne.
  • Doświadczenie zawodowe w środowisku produkcyjnym.
  • Dyspozycyjność do pracy od poniedziałku do piątku.
  • Dodatkowe korzyści:

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie, elastycznie dostosowane do Twojego doświadczenia, wraz z gwarantowaną premią jakościową.
  • 3 zmiany lub system 4-brygadowy lub 2 zmiany po 12 godzin - 3 dni pracy - 3 dni wolnego(Zależy od produkcji)

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Karta sportowa
Paczki świąteczne
Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

  • Zatrudnienie na umowę o pracę, bezpośrednio u pracodawcy.
  • Premię frekwencyjną.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (pewna branża nawet w czasie pandemii).
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie na stanowisku pracy.
  • Prywatną opiekę medyczną oraz bogaty pakiet socjalny obejmujący karty upominkowe, wsparcie dla aktywności sportowej, dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży, oraz imprezy integracyjne
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1