Pracownik Ochrony Mińsk Mazowiecki (Stojadła)

Mińsk Mazowiecki
Oferta opublikowana26.03.2024
Oferta wygasa24.06.2024
Branżafizyczna

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Zatrudnimy pracownika ochrony do sklepu w Stojadle.

Praca od: poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15:00.

Stawka: 28,40zł brutto

Opis stanowiska:

• Szczegółowa kontrola przyjmowania dostaw bezpośrednich oraz dostaw MC,

• Szczegółowa kontrola zwrotów do dostawców,

• Kontrola ruchu osobowo - towarowego w rejonie posterunku,

• Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

• Raportowanie przebiegu służby,

• Współpraca z kierownictwem sklepu,

• Reagowanie na systemy alarmowe,

• Przeciwdziałanie kradzieży.

Wymagania:

• Niekaralność.

• Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

• Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność.

• Dokładność i skrupulatność w wykonywaniu zadań.

• Dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie z czasem.

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia i terminowe wypłaty.

• Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie z zespołem.

• Bezpłatną prywatną opiekę medyczną LUXMED.

• Możliwość skorzystania z karty MultiSport.

• Dofinansowanie w ramach ZFŚS.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV lub kontakt telefoniczny pod numerem 7.8.4.9.1.0.6.0.7. lub 6.0.9.7.3.0.2.3.7. od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00 lub SMS o treści 'Imię i Nazwisko - Stojadła'