Pracownik obsługi klienta

Ostrów Wielkopolski
Oferta opublikowana14.02.2024
Oferta wygasa07.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z klientami w kraju i za granicą
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Wpisywanie zamówień do systemu, wystawianie faktur sprzedaży
  • Współpraca z firmami logistycznymi i magazynowymi
  • Organizowanie dostaw do klientów
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Nadzór na stanami magazynowymi, dysponowanie zamówień towaru na produkcji lub u dostawców
  • Współpraca z innymi działami w firmie
  • Dbanie o aktualne dane w systemie
  • Aktywne monitorowanie zaległości płatniczych, współpraca z działem księgowości
  • Organizowanie targów, promocji
  • Współpraca z agencją marketingową
  • Zamykanie zleceń produkcyjnych w zastępstwie

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i w piśmie
  • Biegła znajomość pakietu Office: Excell, Word, Power Point
  • Samodzielność w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu,
  • atrakcyjny fundusz socjalny - karty Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego, kursy szkolenia
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1