Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik myjni samochodowej

ikona Dodano: 29.05.2022
ikona Umowa o pracę Umowa o dzieło Umowa zlecenie Kontrakt B2B Inny
ikona Pełny etat Część etatu Staż/praktyki Dodatkowa

Pasjonuje Cię: motoryzacja i wszystko co jest z nią związane.

Pracownik myjni samochodowej
Lublin
A10206

Obowiązki

Przygotowywanie pojazdów do sprzedaży i dbanie o ich wygląd zewnętrzny oraz wewnętrzny.
Współpraca z Klientem (np. pomoc w transporcie Klienta do banku czy urzędu).
Parkowanie pojazdów oraz ich transport na krótkich dystansach.
Realizacja drobnych napraw.

Wymagania

Prawo jazdy kategorii B.
Umiejętność radzenia sobie z wieloma zadaniami jednocześnie.
Solidność i samodyscyplina w wykonywaniu obowiązków.
Gotowość do pracy na zewnątrz.

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
Możliwość szybkiego rozwoju zawodowego (częste awanse do działu handlowego).
Pracę zmianową (w godzinach 8-20), tylko 15/16 dni pracujących w miesiącu.
Pakiet prywatnej opieki medycznej.
Kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych.
Możliwość zakupu produktów firmowych z rabatami (samochody, ubezpieczenia itd.).

ikonaLublin
AAA Autocentrum