Oferta opublikowana29.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • Firma Instore Solution Services Polska UA Sp. z o.o. – jesteśmy Agencją Zatrudnienia (nr rejestru agencji zatrudnienia 15486), zajmującą się profesjonalną obsługą w dziedzinie pracy tymczasowej. Obecnie dla naszego klienta - jednego z liderów w branży modowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko - Magazynier.  Lokalizacja : Gdańsk-Bysewo/ Kokoszki

Obowiązki:

  • kompletowanie zamówień
  • pakowanie i przygotowywanie towarów do wysyłki
  • prace porządkowe na terenie magazynu
  • doświadczenie nie jest wymagane - wszystkiego Cię nauczymy

Wymagania:

  • chęci do pracy
  • dyspozycyjność
  • odpowiedzialność i sumienność
  • gotowość do pracy fizycznej (mile widziani Panowie)

Oferujemy:

  • pracę od zaraz
  • wynagrodzenie 27,70 zł brutto /h
  • pracę zmianową
  • regularne wynagrodzenie
  • umowę zlecenie
  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

Benefity

Program poleceń pracowników

Dodatkowe informacje

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV
  • Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1