Pracownik Fizyczny z kategorią prawa jazdy B

Gdańsk
Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyinny
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Wstęp

  • Zanim opowiesz nam o sobie – poznaj Nas – Convess . Zajmujemy się pracami monterskimi i spawalniczymi na systemach rurarskich, prefabrykacją rurociągów .Wykonujemy prace remontowe na systemach rurarskich , próby szcelności rurociągów i przedziałów kadłubowych.

Obowiązki

  • Rozładunek i załadunek materiałów eksploatacyjnych na powierzony samochód
  • Transport Pracowników na terenie Stoczni
  • Wykonywanie zleconych zadań powierzonych przez Przełożonego
  • Utrzymanie pojazdu w czystości
  • Dbanie o stan techniczny samochodu

Wymagania

  • Czynne prawo jazdy kategorii B
  • Rzetelność i terminowość wykonywanych zadań
  • Odpowiedzialność
  • Dobra organizacja pracy
  • Zdolności komunikacyjne

Oferujemy

  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę, B2B, umowa zlecenie
  • Jedyną, niepowtarzalną i miłą atmosferę w pracy
  • Niezbędne narzędzia pracy

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Ubezpieczenie na życie
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1