Ikona koszyka ofert

Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik do montażu systemów nawadniania

ikona Warszawa
ikona Dodano: wczoraj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Mobilna

Poszukujemy osoby do zakładania i montażu systemów autoamatycznego nawodnienia terenów zewnętrznych (tereny osiedli mieszkaniowych, ogrody prywatne, hotele) oraz we wnętrzach - zielone ściany.

Pracownik do montażu systemów nawadniania
Warszawa

Obowiązki

Oczekujemy doświadczenia w tym zakresie. Do zadań będzie należało zamykanie i uruchamianie sezonowe systemów, rozkładanie linii kroplujących, linii doprowadzających wodę, montaż studzienek z elektrozaworami, sterowników i tp. Znajomość branży i doświadczenie to podstawa do zatrudnienia.

Wymagania

Mile widziane prawo jazdy. Doświadczenie. Osoby odpowiedzialne, solidne i uczciwe. Zorientowane na pracę i rozwój osobisty. Nie jest to praca sezonowa.

Oferujemy

Pracę w stabilnej firmie. Atrakcyjne wynagrodzenie . Do zatrudnienia wymagamy rozmowy kwalifikacyjnej w siedzibie firmy Warszawa/Ursynów/Pyry

ikonaWarszawa
Werbena Art Sp. z o.o.