Pracownik biurowy ze znajomością jęz. niemieckiego

Starczanowo
Oferta opublikowana09.02.2024
Oferta wygasa02.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Twój zakres obowiązków

  • Praca administracyjno-biurowa.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość j. niemieckiego
  • gotowość do podjęcia pracy biurowej w fabryce mebli tapicerowanych
  • chęci do pracy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku biurowym

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • program emerytalny
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w nowoczesnym i bezpiecznym zakładzie
  • przyjemną atmosferę i niezbędne wsparcie
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Na spotkaniu udzielmy odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1