Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy na rynku Pomorza Zachodniego, świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta z branży spożywczej, poszukujemy Kandydata/Kandydatki do pracy na stanowisko:

Pracownik biurowy/Fakturzystka
miejsce pracy: Goleniów
Nr Ref. BOK/04/2018

Goleniów
BOK/04/2018

Obowiązki
- prace administracyjne w siedzibie firmy,
- koordynacja zamówień,
- raportowanie, tworzenie ofert,
- podtrzymywanie relacji handlowych.

Wymagania
- wykształcenie min. średnie,
- sprawna obsługa komputera (MS Office, w szczególności Excel),
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- pracę na pełen etat,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu.

Aplikacje prosimy przesyłać na adres email: Aplikuj W tytule wiadomości proszę wpisać numer referencyjny "BOK/04/2018".

W razie pytań proszę dzwonić pod nr tel. +48 531-641-084.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Nie jest to oferta pracy tymczasowej.
11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Informujemy, że współadministratorem przekazywanych danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Pracy Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Żurawia 47, 00-630 Warszawa. który działa na mocy umowy z klientem publikującym ogłoszenie. Dane osobowe zostały przekazane dobrowolnie i będą przechowywane na serwerze GoWork.pl dla klienta wyłącznie w celu dla których zostały przekazane. Wszelkie informacje odnośnie wniesienia sprzeciwu lub informacji o przetwarzaniu danych, posiadają Państwo w regulaminie Serwisu.

Goleniów

KADRY SERWIS Sp. z o.o.