Pracownik Bankowy w departamencie AML z językiem FINSKIM

Gdańsk
Oferta opublikowana20.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaadministracja biurowa

Obowiązki

PRACA w zespole Anti-Money Laundering / j. fińskim

GDAŃSK

Obowiązki

Mł. Specjalista w zespole Anti-Money Laundering / j. fiński
Poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka FIŃSKIEGO , chętnych do pracy hybrydowej.

Więcej szczegółów poniżej:

Wymagania

- znasz język duński na poziomie B2/C1;
- znasz język angielski na poziomie B2;

Oferujemy

- umowa o pracę, pełen etat;
- wynagrodzenie 9-11.000 pln brutto;
- pracę hybrydową z wizytą w biurze raz/dwa w tygodniu;
- pakiet benefitów.

Dodatkowe informacje

Jeżeli przedstawiona oferta brzmi interesująco, to nie zwlekaj i wyślij nam swoje CV na:

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Prosimy dodać poniższą klauzulę do CV:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Personnel and Media Solutions, Piaseczno ul. Julianowska 35 dla potrzeb niezbędnych do realizacji tego oraz przyszłych procesów rekrutacji w związku z rozpoczęciem obowiązywania z dniem 25 maja 2018 r. Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych. Wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych podmiotom współpracującym w celu realizacji procesów rekrutacyjnych, również po zakończeniu rekrutacji w celu przedstawiania kolejnych propozycji zatrudnienia, Poinformowano mnie o prawie wglądu do własnych danych osobowych. Powyższe dane podaję dobrowolnie”