Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa11.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaadministracja biurowa

Wstęp

  • P.W. KARABELA-CK Sp. z o. o obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko:

Obowiązki

  • ·wprowadzanie danych do komputera
  • ·roznoszenie korespondencji po działach firmy
  • ·praca w archiwum (dźwiganie, przenoszenie akt)

Wymagania

  • z racji posiadania statusu Zakładu Pracy Chronionej konieczne posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności
  • ·orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny
  • ·wykształcenie min. średnie
  • ·dobra znajomość obsługi komputera (Word, Excel, Outlook)
  • ·mile widziane osoby po stażach bądź praktykach w administracji państwowej

Oferujemy

  • ·zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • ·stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

Dodatkowe informacje

  • P.W. KARABELA-CK Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach ul. Gen. J. Hauke-Boska 9 jest Firmą specjalizującą się w świadczeniu usług ochrony mienia oraz usług porządkowych
  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych lub kontakt telefoniczny 41341 20 28
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1