Ikona koszyka ofert
Twój koszyk ofert

Dodałeś 0 ofert pracy.

Praca Pracownik administracyjno - biurowy

ikona Poznań
ikona Dodano:dzisiaj
ikona Umowa o pracę
ikona Pełny etat
ikona Stacjonarna
ikona Rekrutacja zdalna

Manbroker Sp. z o.o. poszukuje dla Klienta z obszaru administracji publicznej kandydatów na stanowisko:

Pracownik administracyjno - biurowy
Poznań
PB/2023/PO

Obowiązki

  • przyjmowanie korespondencji od firm kurierskich oraz klientów zewnętrznych zgodnie z obowiązującymi zasadami  na podstawie instrukcji kancelaryjnej oraz instrukcji obiegu dokumentów, a także wytycznych bezpieczeństwa niejawnych/zastrzeżonych oraz ochrony danych osobowych,
  •  prowadzenie ewidencji korespondencji przychodzącej za pomocą programu do korespondencji dokNet
  •  wykonywanie czynności kancelaryjnych, biurowych i pomocniczych i przekazywanie do Sekretariatu Dyrektora Naczelnego,
  • prowadzenie ewidencji korespondencji wewnętrznej,
  •  przyjmowanie faxów, e-maili, ofert przetargowych (rejestracja godziny przyjęcia),
  •  prowadzenie Dziennika Korespondencji dot. Spraw Poufnych,
  •  pomoc w archiwizacji dokumentów,
  •  prowadzenie rejestru dokumentów przyjmowanych za pomocą Elektronicznej Skrzynki Podawczej (ESP, E-puap),
  • przyjmowanie korespondencji do wysyłki, w tym przesyłek kurierskich,
  •  przygotowanie korespondencji i pism do wysyłki (kopertowanie i adresowanie pisma),

Wymagania

  • doświadczenie w pracy biurowej minimum 2 lata
  • wykształcenie minimum średnie
  • płynne poruszanie się w środowisku MS Office, Outlook
  • znajomość obsługi sprzętów biurowych
  • wysoka kultura osobista
  • dokładność, sumienność

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji
  • miłą atmosferę
  • niezbędne szkolenia

Klauzula informacyjna więcej
ikonaPoznań
Manbroker Sp.zo.o.