Praca zdalna - Call Center

Racibórz
Kontrakt B2B50-30 000 złnetto / mies.
Umowa zlecenie50-30 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.03.2024
Oferta wygasa20.06.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat, część etatu, dodatkowa
Branżaadministracja biurowa, call center

Wstęp

  • Nasza firma ma ofertę WSZYSTKICH produktów dotyczących Odnawialnych Źródeł Energii, a skorzystać z niej mogą zarówno klienci biznesowi jak i indywidualni, zarówno mieszkańcy domów jak i bloków. Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem, sprzedażą komponentów, montażem i pozyskiwaniem dotacji. Aktualnie rekrutujemy osoby na stanowisko konsultanta telefonicznego.

Obowiązki

  • Wykonywanie połączeń z bazy otrzymanych przez firmę numerów
  • Systematyczność
  • Samodyscyplina

Wymagania

  • Jesteś słowny i odpowiedzialny?
  • Potrafisz pracować systematycznie ?
  • Masz dostęp do komputera i internetu?
  • Jeśli tak zapraszamy do naszego zespołu!

Oferujemy

  • Szkolenie wstępne
  • Intuicyjny system do wykonywania połączeń
  • Wsparcie na każdym etapie pracy
  • Wysokie zarobki

Benefity

Możliwość pracy zdalnej

Cała Polska

  • rekrutację prowadzimy na terenie całego kraju
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1