Praca Żabka Jush - elastyczne godziny pracy!

Gdańsk
Oferta opublikowana16.04.2024
Oferta wygasa16.05.2024
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka

Obowiązki

Aplikacja umożliwia klientom zrobienie drobnych, podstawowych zakupów i otrzymanie ich w 15 min!
Jush tworzy sieć małych sklepów, w których kurierzy dowożą zamówienia w promieniu 2 km.
Zakupy dostarczane są za pomocą dostawców na rowerach, skuterach i motocyklach. Ograniczamy liczbę ciężkich zakupów - żadnych zgrzewek wody. Po każdym zrealizowanym zleceniu kurier wraca do swojego sklepu.

ILE BĘDZIESZ PRACOWAĆ?

Tyle, ile będziesz chciał/chciała! Aplikacja działa od 7:00 do 23:00, a Ty możesz pracować w dowolnych porach, dorywczo lub każdego dnia. Nie ma minimalnej liczby godzin do przepracowania.

Wymagania

  • Własny środek transportu (rower lub skuter/motocykl); Jeśli nie masz pojazdu, to aplikacja oferuje wypożyczenie skuterów trójkołowych.
  • Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
  • Musisz być pełnoletni/a.

    Nie wymagamy doświadczenia!

Oferujemy

- elastyczne godziny pracy, bo to Ty ustalasz, kiedy możesz pracować,
- stabilne warunki pracy, bo pracujesz, ile chcesz, zawsze są dostępne jakieś godziny, aby wypełnić Ci ,,etat",
- wypłatę otrzymujesz co tydzień,
- wsparcie i pomoc od pon. do pt. od 9:00 do 17:00,
- pracę od zaraz, bo w ciągu 2 dni możesz już zacząć zarabiać.

Ile zarobisz? Stawki zależą od :
1. Stawki podstawowej - jako kurier otrzymujesz stałą stawkę godzinową.
2. Bonus za zamówienia - za każde zrealizowane zamówienie dostaniesz bonus.
3.Pory dnia - stawki uzależnione są od pory dnia

Przykład Kurierki Gosi

Gosia w poniedziałek rozpoczęła pracę o godzinie 19:00. Gosia zrealizowała 2 zamówienia w ciągu godziny czyli zarobiła:
9 zł + 2x10 zł = 29 zł brutto/h

Natomiast w piątek o godzinie 19:00 Gosia również zrealizowała 2 zamówienia w ciągu godziny i zarobiła:
9 zł + 2x12 zł = 33 zł brutto/h

Jeśli masz jakieś pytania, to skontaktuj się z nami: 537 383 230 lub odwiedź nasze biuro stacjonarne przy ul. Uphagena 27 w Gdańsku.