Praca przy produkcji muffin

Wrocław
Oferta opublikowana25.04.2024
Oferta wygasa10.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
  • Witaj kandydacie! Aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: Praca przy produkcji muffin. Praca Niemcy. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

Obowiązki

  • Wsypywanie składników do maszyny zgodnie z przepisem
  • Wkładanie blach z babeczkami do piekarnika
  • Pakowanie gotowych babeczek
  • Konserwacja i czyszczenie systemów pakowania
  • Regularne czyszczenie maszyny
  • Kontrola jakości produktu
  • Wykonywanie poleceń przełożonego

Wymagania

  • Wymagamy komunikatywnego jęz. niemieckiego (poziom A1)
  • Pracownik musi rozumieć polecenia oraz znać takie składniki jak mąka, czekolada, orzechy itp.)

Oferujemy

  • Możliwy wyjazd w parze lub pojedyncze osoby
  • Odzież roboczą zapewnia firma, jednak pracownik musi posiadać buty ochronne S2
  • Dojazd służbowym samochodem lub własnym
  • Praca na 3 zmiany po 8 godzin od poniedziałku do niedzieli (5-6 dni w tygodniu)
  • Możliwe nadgodziny
  • Stawka: 11,50 euro netto (A1)
  • Dopłata 25% za zmiany nocne
  • Osoby z własnym samochodem - dopłata 0,50 euro/netto na godzinę

Dodatkowe Informacje

  • Mile widziane uprawnienia UDT na wózek widłowy oraz prawo jazdy
  • Przy dobrych wynikach istnieje możliwość awansu
  • Przy 8h pracy pracownikowi przysługuje 30 min przerwy
  • Zakwaterowanie w pokojach 2- osobowych, koszt 250 euro/msc
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1