Praca od JUŻ! - AGMER TAXI- taxi

Kraków
Umowa zlecenie1 000-15 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana31.05.2024
Oferta wygasa14.08.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • AGMER Taxi - lider wśród partnerów aplikacji UBER, BOLT i FreeNow w Krakowie! Jeśli poszukujesz pracy jako kierowca, to AGMER Taxi to idealne miejsce dla Ciebie. Jako polecany partner aplikacji transportowych w Krakowie, oferujemy stabilne i dochodowe źródło pracy dla kierowców.

Wymagania

  • prawo jazdy kat.B
  • badania lekarskie i orzeczenie psychologiczne kierowcy kat.B
  • zaświadczenie o niekaralności- nie starsze niż 14 dni

Obowiązki

  • realizowanie kursów na aplikacji BOLT

Oferujemy

  • samochody flotowe
  • system zmianowy 12/12
  • samochody na wyłączność
  • samochody na dwie osoby

Dlaczego AGMER Taxi?

  • atrakcyjny system wynagrodzenia na rynku
  • wypłaty co tydzień
  • nowe samochody hybrydowe Toyota Corolla 2023
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1