Oferta opublikowana09.04.2024
Oferta wygasa04.06.2024
Branżafizyczna

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Praca na magazynie

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • Organizacja pracy współpracowników magazynu
  • Czuwanie nad prawidłowym obiegiem dokumentów magazynowych, ewidencjonowanie stanów magazynowych oraz lokowanie maszyn w magazynie
  • Załadunek i rozładunek maszyn z samochodów ciężarowych
  • Przygotowywanie maszyn do transportu
  • Udział w przygotowaniu targów, pokazów, wystaw i szkoleń

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej znajomości budowy maszyn rolniczych – mile widziane wykształcenie techniczne (możliwość udziału w szkoleniach z serwisu maszyn)
  • Uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • Dobrej organizacji pracy własnej i zespołu
  • Gotowości do podnoszenia swoich kwalifikacji

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w systemie jednozmianowym
  • Umowę o pracę podpisywaną bezpośrednio z pracodawcą
  • Premie roczne
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy: prawo jazdy kat. C+E, uprawnienia do obsług suwnic, ładowarek
  • Możliwość rozwoju w obszarze serwisu maszyn i kontaktu z klientem
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport
  • Telefon oraz komputer służbowy