Praca LOGOPEDA Białołęka- gabinet terapii dzieci - logopedia

Warszawa
Kontrakt B2B60-70 złnetto / godz.
Umowa zlecenie, Inny60-70 złbrutto / godz.
Oferta opublikowana19.04.2024
Oferta wygasa14.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b, inny
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Wstęp

  • Centrum Terapeutyczno-Diagnostyczne Sensoryczny Szałas poszukuje do zespołu Logopedy/Neurologopedy.

Obowiązki

  • Logopeda do prowadzenia terpaii logopedycznej z dziećmi
  • prowadzenie diagnoz i opinii
  • rozmowy z rodzicami
  • prowadzewnie dokumentacji

Wymagania

  • 2 lata doświadczenia w pracy z dziećmi jako logopeda
  • wykształcenie wyższe - logopedia
  • punktualność
  • dobry kontakt z dziećmi

Oferujemy

  • Mamy już kolejkę dzieci oczekujących na terapię.
  • elastyczne godziny pracy
  • możliwość podpisania umowy zlecenie lub b2b / samozatrudnienie
  • Stawka za zajęcia wynosi 60% na podstawie cennika brutto. (w zależności od doświadczenia do negocjacji)
  • Płatne odwołania zajęć przez rodziców oraz my zajmujemy się kontaktem.

Benefity

Spotkania integracyjne
Kawa i herbata
Elastyczny czas pracy

Dodatkowe informacje

  • Praca odbywa się w godzinach popołudniowych, a wymiar godzinowy oraz dni w tygodniu są do ustalenia.
  • W Centrum Terapeutyczno-Diagnostycznym Sensoryczny Szałas zapewniamy w pełni wyposażone sale terapeutyczne, dzięki czemu będziesz miał/a niezbędne narzędzia do pracy.
  • Gabinet znajduje się w okolicy Ratusza Białołęka Warszawa. Należy jednak pamiętać, że ze względu na lokalizację, sugerujemy wzięcie pod uwagę czasu dojazdów, ponieważ okolica bywa zakorkowana.